į pagrindinį Rašykite mums
 
 
KAS YRA LSDS?
NAUJIENOS IR AKTUALIJOS
LSDS VEIKLA IR RENGINIAI
DOKUMENTAI, KOMENTARAI
SKYRIAI INFORMUOJA
PROGRAMA
IŠSAUGOTI NE TIK LIETUVOS VARDĄ
ISTORIJA
SOCIALDEMOKRATIJOS ISTORIJOS PUSLAPIAI
IN MEMORIAM
MŪSŲ BIČIULIAI
APIE PROFESINES SĄJUNGAS
KVIEČIAME PRISIJUNGTI
KONTAKTAI
VADOVAI
LSDS Deutsch (German)
LSDS English
FACEBOOK
SOCIALDEMOKRATINĖS MINTIES INSTITUTAS
2012 M. SEIMO RINKIMAI
2011 M. SAVIVALDYBIŲ TARYBŲ RINKIMAI
2008 M. SEIMO RINKIMAI
SUSIVIENIJIMAS “UŽ LIETUVĄ LIETUVOJE”
 
  KONTAKTAI
 

Lietuvos socialdemokratų sąjungos būstinė

Vilniaus g. 22, LT-01119 Vilnius, įm. kodas 291984130
Tel./faks. (8-5) 2122157

El.paštas: info@lsds.lt 

LSDS vadovai

Arvydas Akstinavičius – LSDS pirmininkas,  info@lsds.lt  

Dainius Paukštė – pirmininko pirmasis pavaduotojas, tel. 8-699 05300, dainius.paukste@gmail.com

Violeta Linkienė – pirmininko pavaduotoja, tel. 8-616 18949, violetalinkiene@yahoo.com; vilinkiene@gmail.com

Gediminas Akelaitis – pirmininko pavaduotojas, Marijampolės sk. pirmininkas, tel. 8-686 39412, gediminas.akelaitis@yahoo.com

Tomas Bakučionis – pirmininko pavaduotojas, tel. 8-656 61723, tbakucionis@gmail.com

Pranas Noreika – pirmininko pavaduotojas, Mažeikių sk. pirmininkas, tel. 8-673-84499, noreika.pranas@gmail.com

Vaidas Nagreckis – atsakingasis sekretorius, Vilniaus sk. pirmininkas, tel. 8-614 74171, nagras@gmail.com



LSDS valdybos nariai

Kęstutis Dvaržeckis (Mažeikiai), tel. 8-612 53729, dvar.kest@inbox.lt

Egidijus Visockas (Prienų sk. pirmininkas), tel. 8-678 28774, egidijusv@gmail.com

Angelija Rancevienė (Vilnius), tel. 8-699 92555

Vytas Mažėtis (Marijampolė), tel. 8-656 06872, Vytas@swetrak.lt

Edmundas Rimkevičius (Kaunas), tel. 8-698 35430

Jonas Valatka (Vilnius), tel. 8-699 36330, valatka.j@gmail.com

Rimantas Pakalnis (Vilnius), tel. 8-686 26875, pakalnis.rimantas@gmail.com

Rima Matijošienė (Vilnius), tel. 8-655 69096

Marius Jurskis (Vilnius), tel. 8-641 47427, mariogala@info.lt

 

LSDS skyriai

Akmenės – Nijolė Vilienė, tel. 867633804, el.p. nijole.viliene@gmail.com  

Alytaus – Juozas Vaškelevičius, tel. 860611599, el.p. vaskelevicius@gmail.com

Jonavos – Edmundas Gedvila, tel. 8-687 47057, el. p. info@joneda.lt

Kauno – Vytautas Stančikas, tel. 8-699 49401, el.p.  vytastan52@gmail.com

Kėdainių – Vaclovas Volkus, tel. 834733118, el.p.

Klaipėdos – Nijolė Dargužienė, tel. 868796651, el.p. nijodarg@gmail.com

Marijampolės – Gediminas Akelaitis, tel. 868639412, el.p. gediminas.akelaitis@yahoo.com

Mažeikių – Pranas Noreika, tel. 867384499, el.p. noreika.pranas@gmail.com

Plungės – Visvaldas Nekrašas, tel. 861636719, el.p. visvaldas@psc.lt

Prienų – Egidijus Visockas, tel. 867828774, el.p. egidijusv@gmail.com

Radviliškio – Julius Vedeckis, tel. 867665708, el.p. juliusved@gmail.com

Šiaulių – Zita Anužienė, tel. 86155009, el.p. zita@stv.lt  

Širvintų

Vilniaus – Vaidas Nagreckis, tel. 861474171, el.p. nagras@gmail.com

 
   
  Į viršų  
     
     
© 2004 Lietuvos socialdemokratų sąjunga
  Lietuvos socialdemokratų sąjungos būstinė Vilniaus g. 22, LT-01119 Vilnius
Tel./faks. (8-5) 2122157, el. paštas: info@lsds.lt